УСПЕХ УЧЕНИКА БОГОСЛОВИЈЕ НА КРАЈУ ШКОЛСКЕ 2012/2013. ГОДИНЕ

 

Након окончања редовне наставе у школској 2012/2013. години, Наставнички савет Богословије Светог Јована Златоустог у Крагујевцу утврдио је успех ученика у овој школској години:

 

Први разред:

Илија Арсенијевић, Шумадијска епархија – врло добар;

Огњен Биочанин, Шумадијска епархија – врло добар;

Живојин Величковић, Врањска епархија – одличан;

Радиша Голубовић, Шумадијска епархија – слаб (2);

Марко Дакић, Београдско-карловачка архиепископија – слаб (1);

Иринеј Игњатовић, Бачка епархија – добар;

Драган Јованић, Бањалучка епархија – врло добар;

Јанко Јовановић, Шумадијска епархија – одличан;

Симо Јовановић, Бачка епархија – врло добар;

Игор Марјановић, Шабачка епархија – врло добар;

Саша Марјановић, Београдско-карловачка архиепископија – слаб (2);

Михаило Миленковић, Крушевачка епархија – одличан;

Страхиња Миљковић, Браничевска епархија – врло добар;

Драган Николоски, Бачка епархија – одличан;

Немања Пено, Бихаћко-петровачка епархија – врло добар;

Марко Петровић, Ваљевска епархија – добар;

Јован Поњавић, Жичка епархија – одличан;

Милан Радић, Крушевачка епархија – слаб (2);

Душан Радосављевић, Београдско карловачка архиепископија – врло добар;

Небојша Стевановић, Шумадијска епархија - одличан;

Неша Стевић, Браничевска епархија – добар;

Лука Стојановић, Врањска епархија – одличан;

Бојан Томић, Браничевска епархија – врло добар;

Стојан Чупић, Тимочка епархија – одличан.

Разредни старешина: ђакон Александар Сенић, професор

 

Други разред:

Драган Брестовац, Шумадијска епархија – слаб (2);

Милош Бркић, Шумадијска епархија – одличан;

Никола Василић, Ваљевска епархија – врло добар;

Лазар Величковић, Браничевска епархија – одличан;

Милош Вучићевић, Крушевачка епархија – слаб (2);

Радивоје Деспотовић, Крушевачка епархија – врло добар;

Никола Драгојевић, Ваљевска епархија – добар;

Јован Живановић, Браничевска епархија – одличан;

Филип Ивановић, Браничевска епархија – врло добар;

Ђорђе Јојић, Бањалучка епархија – одличан;

Лазар Коларевић, Шумадијска епархија – врло добар;

Драган Манојловић, Бихаћко-петровачка епархија – добар;

Владимир Марјановић, Шумадијска епархија – врло добар;

Јован Милошевић, Жичка епархија – врло добар;

Никола Нешић, Тимочка епархија – добар;

Јован Пешић, Београдско-карловачка архиепископија – одличан;

Александар Поповић, Врањска епархија – слаб (1);

Лазар Радић, Браничевска епархија – одличан;

Сава Радосављевић, Београдско-карловачка архиепископија – врло добар;

Давид Спајић, Београдско-карловачка архиепископија – одличан;

Љубиша Стокин, Бачка епархија – слаб (1);

Бранко Шокић, Бачка епархија – добар.

Разредни старешина: протонамесник Небојша Ракић, професор

 

Трећи разред:

Немања Арсеновић, Канадска епархија – врло добар;

Петар Борисављевић, Шумадијска епархија – врло добар;

Филип Бранковић, Браничевска епархија – добар,

Немања Величковић, Врањска епархија – врло добар;

Јанко Врховац, Будимљанско-никшићка епархија – одличан;

Срђан Вукелић, Бањалучка епархија – одличан;

Петар Грујић, Шумадијска епархија – врло добар;

Миодраг Ђукић, Банатска епархија – слаб (1);

Срђан Јандрић, Бачка епархија – добар;

Александар Јовановић, Београдско-карловачка архиепископија – добар,

Гојко Клинцов, Источноамеричка епархија – добар;

Саша Коруновић, Браничевска епархија – одличан;

Бранко Костић, Жичка епархија – одличан;

Младен Марић, Шумадијска епархија – врло добар;

Ненад Матић, Крушевачка епархија – одличан;

Гвозден Миловановић, Горњокарловачка епархија – врло добар;

Растко Миливојевић, Бачка епархија – одличан;

Александар Петровић, Крушевачка епархија – врло добар;

Горан Попадић, Жичка епархија – слаб (1);

Стефан Симић, Жичка епархија – врло добар;

Ненад Филиповић, Тимочка епархија – одличан;

Јован Филић, Рашко-призренска епархија – одличан;

Дарко Цвијић, Бачка епархија – одличан.

Разредни старешина: Немања Старовлах, наставник

 

Четврти разред:

Вукашин Бегенешић, Ваљевска епархија – врло добар;

Миленко Васић, Бачка епархија – одличан;

Никола Вујовић, Крушевачка епархија - одличан;

Марко Ђурђевић, Браничевска епархија – слаб (1);

Душан Живадиновић, Крушевачка епархија – слаб (1);

Урош Живковић, Крушевачка епархија – врло добар;

Никола Иванковић, Шумадијска епархија – врло добар;

Милош Јаковљевић, Ваљевска епархија – одличан;

Александар Јанковић, Жичка епархија – врло добар;

Марио Јовић, Браничевска епархија – добар;

Владимир Кнежевић, Жичка епархија – врло добар;

Никола Масникоса, Београдско-карловачка архиепископија – одличан;

Стефан Митровић, Шабачка епархија – одличан;

Стефан Михаиловић, Шумадијска епархија – слаб (2);

Марко Павловић, Браничевска епархија – одличан;

Јован Прокин, Шумадијска епархија – одличан;

Лука Савић, Браничевска епархија – одличан;

Ненад Секулић, Шумадијска епархија – слаб (2);

Стефан Станишић, Ваљевска епархија – врло добар;

Стефан Хлађик, Бачка епархија – добар;

Јован Шапоња, Бачка епархија – врло добар;

Разредни старешина: Мирослав Анђелковић, професор приправник

 

 


Његово преосвештенство епископ шумадијски Господин Јован

Предавања

Српски језик и књижевност, I разред:
предавања 2012/2013
Српски језик и књижевност, II разред:
предавања из књижевности 2012/2013
Српски језик и књижевност, III разред:
предавања
из књижевности 2012/2013
Српски језик и књижевност, IV разред:
предавања
из књижевности 2012/2013
Авангарда у књижевности

Препоручујемо