ОКОНЧАНА НАСТАВА У ПРВОМ ПОЛУГОДИШТУ 2012/2013. ГОДИНЕ

 

Од 15. децембра 2012. године ученици Богословије Светог Јована Златоустог у Крагујевцу налазе се на Божићном распусту који ће трајати до 21. јануара 2013. године. Након окончања наставе у првом полугодишту школске 2012/2013. године, Наставнички савет Богословије утврдио је успех ученика у овом класификационом периоду.

 

Успех ученика у првом полугодишту школске 2012/2013. године

Први разред:

Илија Арсенијевић, Шумадијска епархија – врло добар;

Огњен Биочанин, Шумадијска епархија – врло добар;

Живојин Величковић, Врањска епархија – одличан;

Радиша Голубовић, Шумадијска епархија – слаб (2);

Марко Дакић, Београдско-карловачка архиепископија – слаб (1);

Иринеј Игњатовић, Бачка епархија – слаб (1);

Драган Јованић, Бањалучка епархија – врло добар;

Јанко Јовановић, Шумадијска епархија – одличан;

Симо Јовановић, Бачка епархија – врло добар;

Игор Марјановић, Шабачка епархија – слаб (1);

Саша Марјановић, Београдско-карловачка архиепископија – слаб (2);

Михаило Миленковић, Крушевачка епархија – одличан;

Страхиња Миљковић, Браничевска епархија – слаб (1);

Драган Николоски, Бачка епархија – одличан;

Немања Пено, Бихаћко-петровачка епархија – врло добар;

Марко Петровић, Ваљевска епархија – добар;

Јован Поњавић, Жичка епархија – одличан;

Милан Радић, Крушевачка епархија – слаб (2);

Душан Радосављевић, Београдско карловачка архиепископија – врло добар;

Небојша Стевановић, Шумадијска епархија одличан;

Неша Стевић, Браничевска епархија – слаб (1);

Лука Стојановић, Врањска епархија – врло добар;

Бојан Томић, Браничевска епархија – врло добар;

Стојан Чупић, Тимочка епархија – одличан.

Разредни старешина: ђакон Александар Сенић, професор приправник

 

Други разред:

Драган Брестовац, Шумадијска епархија – слаб (2);

Милош Бркић, Шумадијска епархија – врло добар;

Никола Василић, Ваљевска епархија – врло добар;

Лазар Величковић, Браничевска епархија – одличан;

Милош Вучићевић, Крушевачка епархија – слаб (5);

Радивоје Деспотовић, Крушевачка епархија – врло добар;

Никола Драгојевић, Ваљевска епархија – слаб (1);

Јован Живановић, Жичка епархија – врло добар;

Филип Ивановић, Браничевска епархија – врло добар;

Ђорђе Јојић, Бањалучка епархија – одличан;

Лазар Коларевић, Шумадијска епархија – слаб (1);

Драган Манојловић, Бихаћко-петровачка епархија – слаб (2);

Владимир Марјановић, Шумадијска епархија – врло добар;

Јован Милошевић, Жичка епархија – слаб (1);

Никола Нешић, Тимочка епархија – врло добар;

Јован Пешић, Београдско-карловачка архиепископија – одличан;

Александар Поповић, Врањска епархија – слаб (1);

Лазар Радић, Браничевска епархија – одличан;

Сава Радосављевић, Београдско-карловачка архиепископија – слаб (1);

Давид Спајић, Београдско-карловачка архиепископија – одличан;

Љубиша Стокин, Бачка епархија – врло добар;

Бранко Шокић, Бачка епархија – слаб (1).

Разредни старешина: протонамесник Небојша Ракић, професор приправник

 

Трећи разред:

Немања Арсеновић, Канадска епархија – врло добар;

Петар Борисављевић, Шумадијска епархија – слаб (1);

Филип Бранковић, Браничевска епархија – слаб (1),

Немања Величковић, Врањска епархија – врло добар;

Јанко Врховац, Будимљанско-никшићка епархија – одличан;

Срђан Вукелић, Бањалучка епархија – одличан;

Петар Грујић, Шумадијска епархија – врло добар;

Миодраг Ђукић, Банатска епархија – врло добар;

Срђан Јандрић, Бачка епархија – слаб (1);

Александар Јовановић, Београдско-карловачка архиепископија – слаб (2),

Гојко Клинцов, Источноамеричка епархија – слаб (2);

Саша Коруновић, Браничевска епархија – одличан;

Бранко Костић, Жичка епархија – врло добар;

Младен Марић, Шумадијска епархија – слаб (1);

Ненад Матић, Крушевачка епархија – врло добар;

Гвозден Миловановић, Горњокарловачка епархија – врло добар;

Растко Миливојевић, Бачка епархија – одличан;

Александар Петровић, Крушевачка епархија – слаб (1);

Горан Попадић, Жичка епархија – слаб (2);

Стефан Симић, Жичка епархија – слаб (1);

Ненад Филиповић, Тимочка епархија – одличан;

Јован Филић, Рашко-призренска епархија – слаб (1);

Дарко Цвијић, Бачка епархија – одличан.

Разредни старешина: Немања Старовлах, наставник

 

Четврти разред:

Вукашин Бегенешић, Ваљевска епархија – врло добар;

Миленко Васић, Бачка епархија – одличан;

Никола Вујовић, Крушевачка епархија- одличан;

Марко Ђурђевић, Браничевска епархија – врло добар;

Душан Живадиновић, Крушевачка епархија – добар;

Урош Живковић, Крушевачка епархија – врло добар;

Никола Иванковић, Шумадијска епархија – врло добар;

Милош Јаковљевић, Ваљевска епархија – врло добар;

Александар Јанковић, Жичка епархија – врло добар;

Марио Јовић, Браничевска епархија – добар;

Владимир Кнежевић, Жичка епархија – врло добар;

Никола Масникоса, Београдско-карловачка архиепископија – врло добар;

Стефан Митровић, Шабачка епархија – одличан;

Стефан Михаиловић, Шумадијска епархија – слаб (2);

Марко Павловић, Браничевска епархија – врло добар;

Јован Прокин, Шумадијска епархија – одличан;

Лука Савић, Браничевска епархија – одличан;

Ненад Секулић, Шумадијска епархија – слаб (1);

Стефан Станишић, Ваљевска епархија – добар;

Стефан Хлађик, Бачка епархија – добар;

Јован Шапоња, Бачка епархија – добар;

Разредни старешина: Мирослав Анђелковић, професор приправник

 

Пети разред:

Горан Адамовић, Крушевачка епархија – врло добар;

Милош Антић, Браничевска епархија – врло добар;

Јанко Варга, Браничевска епархија – слаб (2);

Марко Весић, Ваљевска епархија – одличан;

Стефан Драгићевић, Жичка епархија – одличан;

Илија Илић, Ваљевска епархија – одличан;

Стефан Манојловић, Браничевска епархија – врло добар;

Немања Миливојевић, Бачка епархија – одличан;

Јован Младеновић, Шумадијска епархија – врло добар;

Дарко Несторовић, Крушевачка епархија – одличан;

Немања Пантић, Бачка епархија – слаб (1);

Немања Рељић, Бихаћко-петровачка епархија – одличан;

Немања Росић, Бихаћко-петровачка епархија – слаб (1);

Страхиња Савковић, Шумадијска епархија – слаб (1);

Никола Станишић, Београдско-карловачка архиепископија – слаб (1);

Лука Тазић, Београдско-карловачка архиепископија – врло добар;

Дарко Трипковић, Жичка епархија – слаб (1);

Гојко Филиповић, Жичка епархија – слаб (1).

Разредни старешина: Владан Костадиновић, професор приправник

 

 


Његово преосвештенство епископ шумадијски Господин Јован

Предавања

Српски језик и књижевност, I разред:
предавања 2012/2013
Српски језик и књижевност, II разред:
предавања из књижевности 2012/2013
Српски језик и књижевност, III разред:
предавања
из књижевности 2012/2013
Српски језик и књижевност, IV разред:
предавања
из књижевности 2012/2013
Авангарда у књижевности

Препоручујемо